o nás

grafika&print

webdesign&hosting

promo&gifts

referencie

naše realizácie

kontakt

keď sa dielo podarí...

Silný motív ide ruka v ruke s dobrým nápadom. ak je to spojené aj s dobrým grafickým návrhom, rýchlou a kvalitnou tlačou je to najlepší recept na úspech. Úspech, ktorý chceme aby ste prostredníctvom našej práce dosiahli aj vy.

Radi Vám ponúknme naše 15 ročné skúsenosti v oblasti grafiky a takisto aj v oblasti tlačiarenských služieb a ako jedny z mála v regióne aj viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti rotačnej tlače a vydávaní periodických publikácií spojených s distribúciou reklamných materiálov do schránok občanov a firiem.

Komplexné grafické riešenia firemnej identity od návrhu loga, spracovania firemných tlačovín, vizitiek, hlavičkových papierov, brožúr, letákov až po návrhy polepov automobilov, bilboardov, obalov produktov.

 Pripravíme vám pútavý obal so štavnatou myšlienkou vo vnútri.

terč.sk, s.r.o.
since 2000

o nás
 l  grafika&print  l  webdesign&hosting   l   promo&gifts   l  referencie  l  kontakt

terč.sk, s.r.o je reklamná agentúra Trnava (reklamna agentura trnava) a pod týmto menom sme na trhu už desiaty rok. Od našeho vzniku v roku 2001 ponúkame klinetom kompletné služby v oblasti grafiky, reklamy a propagácie. Definuje nás spojenie reklama Trnava nakoľko okrem klasických agentúrnych služieb v oblasti reklamy a služieb reklamnej agentúry sme v roku 2001 začali vydávať vlastné schránkové inzertné noviny s regionálnou pôsobnosťou v Trnave a priľahlých obciach pod názvom Trnavský TERČ inzertné noviny Trnava. Na poli reklamných služieb ako reklamná agentúra Trnava ponúkame kompletné riešenie orporate identity od tvorky loga a logotypu až po definovanie pravidiel pre designamnuály, tvorbu vizitik, hlavičkových papierov, zástav, polepov výkladov, automobilov. Sme radi, že zákazníci sa k nám racajú a tým potvrdzujú, že naša práca či už je to iba vizitka, leták, alebo väčší projekt v podobe reklamného katalógu naozaj uspokojila. Naše služby v oblasti reklamy Trnava začínajú ponukou: vizitky, pečiatky Trodat, hlavičkový papier, dizajn návrh loga, informačné tabule, polep výkladov, polep automobilv, samolepiace etikety, letáky, katalógy, publikácie, knihy, brožúry, jedálne lístky, nápojové lístky, iegelitové trašky, potlač igelitových tašiek, papierové tašky, potlač tašiek, reklamné predmety, katalóg reklamných predmetov s potlačou, perá, zapaľovače, dáždniky, kľúčenky, tašky, tričká, polokošele, pracovné oblečenie, reklamný textil, vyšívanie na textil, šiltovky, basebalové čiapky, potlač sieťotlač a tampoprint, kalendáre a diáre s potlačou alebo razbou loga, digitálna tlač xerox HiLed technológia do formátu SR A3. Tlačoviny s finalizáciou laminovanie za tepla, laminovanie za studena, parciálne lakovanie, špirálovanie, výsek. Digitálna tlač na širokú škálu povrchov PVC samolepka, mesh, onevision, window folia, baner, blue back papier, canvas s finalizáciu zváraním, šitím, suché zipsy, kovoé a plastové oká. Ponuka reklamných plôch na prenájov v Trnave. Výborná reklama Trnava to sú bilboardy a megaborady v Trnave za výhodné ceny teraz so zľavou až 50% z nájmu. Registrácia domén s koncovkou .sk .cz. .pl .hu .com .net .org .eu kvalitný hosting domén za výhodné ceny s akciovými ponukamina portáli www.webdomena.sk Reklama Trnava to je reklamná agentúra terč.sk, s.r.o. Trnava .Navštívte aj naše weby www.reklamatrnava.sk a www.reklamnaagenturatrnava.sk reklamna agentura trnava. reklama trnava reklamna agentura trnava