o nás

grafika&print

webdesign&hosting

promo&gifts

referencie

naše realizácie

kontakt

nie je darček ako darček...

Zvyčajne sa slovo darček spája s oslavou narodenín, Vianocami alebo inou slávnostnou udalosťou. Ale neoslavujete iba vy. Aj vaša firma či obchodný partner majú výročia alebo dôležité medzníky v podnikaní. A práve vtedy je vhodný čas pripomenúť sa vhodným, vkusným a užitočným darčekom. Samozrejmosťou je aplikácia loga alebo sloganu vašej spoločnosti a zvolenie vhodnej technológie aplikácie.

V oblasti promo naše služby nekončia pri darčekových predmetoch (perá, zapaľovače, dáždniky, kľúčenky, šálky... ). Radi Vám ponúkneme reklamný textil renomovaných výrobcov alebo vám podľa vašej požiadavky vyrobíme promo textil na mieru.

K propagácii spoločnosti, značky a produktu neodmysliteľne patrí aj sortimentom promostolíkov, plagátových stojanov, banerových pútačov, plastových stojančekov...

Pozrite si interaktívny katalóg darčekových predmetov

Pozrite si aktuálne ceny a akcie v našich online katalógoch a eshopePotrebujete potlač na modrý pomaranč? A máte vlastne ten pomaranč?

terč.sk, s.r.o.
since 2000

o nás
 l  grafika&print  l  webdesign&hosting   l   promo&gifts   l  referencie  l  kontakt

Reklamna agentura Trnava terc.sk, s.r.o. vam ponuka svoje sluzby v oblasti reklamy a medii uz viac ako 10 rokov. Komplexnost, kvalita , rychlost a cenova dostupnost nasich sluzieb nam pomohla za 10 rokov rozsirovat rady spokojnych zakaznikov a aj dnes v dobe, ktora je poznacena slovom "kriza" sme stale tu aby sme vam pomohli dobre, kvalite a efektivne prezentovat svoju spolocnost alebo produkt a tym ze pomozeme aby sa darilo vam sned pomozete aj vy nam tym ze sa k nam vratite s poziiadavkou aj nabuduce. Nase skusenosti v reklame siahaju este o cosi "hlbsie" ako je samotna historia reklamnej agentury terč.sk, s.r.o. Trnava. Skusenosti sme naberali v inych reklamnych agenturach a takisto aj vo vydavatelstvach s celoslovenskou posobnostou. tieto skusenosti nas doviedli na skolonku roku 1999 k rozhodnutiu zalozit v Trnave vlastnu reklamnu agenturu. Cas ukazal ze to bol spravny krok a jedenásty rok existencie pod jednou znackou je toho dokazom. Od zaciatku sme poskytovali komplexne sluzby v oblasti grafiky, grafickeho dizajnu, reklamy a reklamnej vyroby. Od roku 2000 taksito vydavame inzertne noviny Trnavsky TERC s posobnostou v Trnave a okolitych dedinach. S nakladom 35 000 ks s tlacou na kvalitny zuslachteny novinovy papier pre presnu talc s vysokym rozlisenim a tivymi farbami patria inzertne noviny Trnavsky TERC k najlacnejsim v Trnavskom regione. Okrem inezrcie samozrejme ponukame klasicke sluzby ako reklamna agentura tzn. garficke navrhy a samotna vyroba a tlac: vizitky, letaky, briozury, plagaty, foldre, zakladace, knihy, zosity, trhacie bloky, samoprepisovacie bloky, etikety na kotuci, etikety na hrakoch, reklamne predmety s potlacou, pera s potlacou, salky s potlacou, siltovky s vysivkou, tricka s potlacou a vysivkou, polokosele s potlacou, reklamen promo stoliky s vlastnou presonalizaciou (polep plotrovnaou grafikou, polep digitalnou potlacou) banerove systemy, banerove stojany, reklamne plachty, finalizacia tlacovych materialov, s matnym - lesklym laminom lakovanim, vysekom, razbou, zlatenim alebo slepotlacou. V nasom portfoliu je aj rychla, lacna a presna digitalna tlac na HiLed zariadeni od firmy Xerox s potlacou do rozmeru SRA3 a gramazou do 300 g. Ponukame aj graficke navrhy webovych stranok s administracnym rozhranim s registraciou domen a prevadzkou hostingu na kavlitnych serveroch za vyborne ceny spojene s akciovymi ponukami domeny zdarma a podobne. Ponukame vam aj fotografovanie produktov alebo akcii, firmenych eventov, takisto retusovanie a upravu fotografii pripadne scan diapozitivov alebo klasickych negativov az do formatu 60x60 mm. Reklamna agentura terc.sk, s.r.o. Trnava je uz desat rokov pod jednym nazvom a najednej adrese v centre Trnavy na Paulinskej ulici v budove Balakova. S pozdravom reklamna agentura terc.sk, s.r.o. reklama Trnava .Navštívte aj naše weby www.reklamatrnava.sk a www.reklamnaagenturatrnava.sk reklamna agentura trnava. reklama trnava reklamna agentura trnava