o nás

grafika&print

webdesign&hosting

promo&gifts

referencie

naše realizácie

kontakt

spokojný zákazník, je ten najlepší zákazník...

Snáď najlepšou vizitkou a referenciou je pre nás množstvo spokojných klientov, či už malých alebo veľkých. Ku každej zákazke sa snažíme pristupovať tak, aby bol zákazník maximálne spokojný, či už s kvalitou ale samozrejme aj s termínom. Za desať rokov, ktoré sa prezentujeme pod značkou terč.sk sme pre našich zákazníkov vyrobili milióny kusov letákov, navrhli tisíce vizitiek, dodali desaťtisíce reklamných predmetov s potlačou. Navrhli a vyrobili stovky reklamných tabúľ, svetelných reklám. Zeregistrovali stovky domén a vyrobili desiatky web stránok.

Našou snahou je aj v roku 2010 poskytovať kvalitné, cenovo dostupné služby..

Ako referencia môžu poslúžiť aj stovky spokojných klientov našich inzertných novín Trnavský TERČ, ktoré sa už desiaty rok objavujú v schránkach Trnavy a okolitých obcí s ročným objemom cca 10,5 milióna plnofarebných strán A4.

 

 

 

Formujú nás Vaše potreby...

terč.sk, s.r.o.
since 2000

o nás
 l  grafika&print  l  webdesign&hosting   l   promo&gifts   l  referencie  l  kontakt

reklamna agentura trnava a reklama trnava to su inzertne noviny trnava (Trnavsky TERC) a v nom plosna inzercia trnava ktora je najlacnejsia inzercia trnava. Ponukame aj reklamne predmety trnava dalej letaky trnava aj vizitky trnava tlacime vizitky a k tomu tlac vizitiek trnava samozrejme aj tlac letakov a plagatov trnava okrem ineho aj potlac reklamnych predmetov aj reklamny textil (ticka s potlačou, šiltovky s potlačou, pracovné odevy spotlačou - tričká s výšivkou - vyšívanie na textil na tičká aj šiltovky( nažehľovanie FLOCK a FLEX materiálov - kvalitná a trváca potlač na textil. Navštívte aj naše weby www.reklamatrnava.sk a www.reklamnaagenturatrnava.sk reklamna agentura trnava. reklama trnava reklamna agentura trnava